Tiimi

Ota yhteyttä Forum Virium Helsinki / Fiksu kaupunki – Helsinki Innovation Districts -hanke

Maija Bergström

Projektipäällikkö
maija.bergstrom@forumvirium.fi
+358 40 766 1415

Susanna Puomio

Viestinnän asiantuntija
susanna.puomio@forumvirium.fi
+358 40 358 3006

Outi Rissanen

Hankeasiantuntija
Helsingin kaupunki, kaupunginkanslia, aluerakentaminen
outi.rissanen@hel.fi
+358 40 596 95 74

Annamaria Rossi

Hankekoordinaattori

annamaria.rossi@forumvirium.fi

puh. +358 50 491 2270

Kaisa Spilling

Kehityspäällikkö
kaisa.spillling@forumvirium.fi
+358 40 744 8831

Pyry Tamminen

Tekninen asiantuntija
pyry.tamminen@forumvirium.fi
+358 45 886 6288

Petra Turtiainen

Hankekoordinaattori
petra.turtiainen@forumvirium.fi
+358 40 726 6400

Kerkko Vanhanen

Ohjelmajohtaja
kerkko.vanhanen@forumvirium.fi
+358 40 596 8296

Yhteistyössä

Yhteystiedot

FORUM VIRIUM HELSINKI
Käyntiosoite
Unioninkatu 24, 00130 Helsinki
info@forumvirium.fi
YRITYS
Y-tunnus: 2170029-2
Sähköposti: info@forumvirium.fi

LASKUTUS
Sähköpostilaskut osoitteeseen:

laskut(at)administer.fi
Verkkolaskut
OVT-tunnus: 003721700292
Operaattori: BasWare
Paperilaskut osoitteeseen
Forum Virium Helsinki Oy
PL 176
00101 Helsinki